(055) 235 10 37

attyka@attyka.eu

DRZWI

 

DRZWI ZEWNĘTRZNE: 

DREWNIANE:
Drzwi zewnętrzne Firmy Barański wykonane są z drewna sosnowego klejonego warstwowo i naprzemiennie wykończone sklejką dębową wodoodporną. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy.
Drzwi robione są w 3 grubościach 68mm/78mm/105mm  osiagaja wspólczynnik przenikalnosci cieplnej 0,54 W/m2K
Drzwi wykonywane sa w róznych wysokościach i szerokościach dostosowane do potrzeb klienta
Bogato wyposazone stanowia integralną reprezentacyjną  częśc każdego domu wykończone są ekologicznymi lakierami renomowanej firmy ADLER .
Dwie technologie produkcyjne pozwalaja na dowolność aranżacji według indywidualnego gustu.
czytaj dalej : LINK DO KATALOGU ZEWNĘTRZNEGO

Pielęgnacja drzwi drewnianych środki firmy Remers dostępne w salonie

 
STALOWE:
Drzwi zewnętzrne Firma Stalproduk- Zamość Sp. z o.o. jest rozpoznawalna w kraju jako producent stalowych drzwi wejściowych do domów i mieszkań, w tym drzwi o podwyższonej odporności na włamanie RC2, RC3, RC4; drzwi  przeciwpożarowych, drzwi o wysokich parametrach izolacyjności akustycznej jak również segmentowych bram garażowych i przemysłowych oraz szerokiego asortymentu stolarki aluminiowej w tym stolarki aluminiowej przeciwpożarowej.

-drzwi stalowe antywłamaniowe
-drzwi stalowe płytkotłoczone
-drzwi stalowe głębokotłoczone
-drzwi stalowe dwuskrzydłowe

 

czytaj dalej: LINK DO KATALOGU ZEWNĘTRZNEGO
 

DRZWI KLATKOWE

DREWNIANE:
Firmy Barański sa to drzwi ramowo- płycinowe , ościeznica i ramiak skrzydła wykonane są z drewna klejonego warstwowo i oklejane naturalnym drewnianym obłogiem. Grubość skrzydła 55 mm  lub 50 mm w zalezności od wybranego modelu.
Wygłuszenie skrzydeł to 30/34/44 dB . Wszystkie skrzydła robione pod wymiar specjalnie dla klienta wybór modelu i rodzaju drewna dostepny na stronach pod koniec katalogu drzwi wewnętrznych
czyt dalej :
http://www.baranskidrzwi.pl/katalog-wewnetrzne.html
Środki  do pielęgnacji drzwi firmy Remers dostępne w salonie

SMART:
Drzwi skierowane do osób lubiących nowoczesne klatki wejściowe.Mozliwe zamówienie drzwi w trzech standardach wysokości. drzwi ramowo -płytowe , ościeznica i ramiak są z drewna klejonego warstwowo i oklejane folia PCV, fornirem jesionowym. Grubośc skrzydła 50 mm wygłuszenie standardowe to 34 dB mozliwosć zmiany na 44 dB.
czytaj dalej : LINK DO KATALOGU ZEWNĘTRZNEGO