Witaj na www.attyka.eu Mapa strony Przejdź do mapy strony.


Podłogi drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesną, drewnianą deskę podłogową.Ten wyjątkowy produkt powstaje dzięki współpracy firmy Urzędowski z firmą Boxler, gwarantującą wysoką, niemiecką technologię. 

Do wyboru mają Państwo podłogę z kilku gatunków drewna: white, meranti, mahoń, dąb, jesion. Daje to możliwość dopasowania koloru podłogi np. do koloru okien lub drzwi. Podłoga jest łatwa w montażu, układana bez kleju, za pomocą podwójnego łączenia na pióro – wpust. Podłoga pokryta jest unikalną powłoką olejowo-woskową. Powłoka ta zabezpiecza i chroni drewno. Zastosowany naturalny wosk Carnauba jest najtwardszym i najczystszym woskiem roślinnym, znanym na świecie, zaś wosk Candillia ma bardzo silne właściwości hydrofobowe, dzięki czemu, podłoga pokryta tym woskiem nie przyjmuje wody i innych płynów. Zawarte w powłoce oleje roślinne: słonecznikowy, ostowy i sojowy, pielęgnują i chronią powierzchnię podłogi. 

Specjalnie dobrane, składniki roślinne, zapewniają trwałość i elastyczność powłoki, czynią podłogę odporną na zarysowania i ścieranie. Podłoga „oddycha”, ponieważO FIRMIE woski nie zatykają porów drewna. Stosowane impregnaty roślinne są bezzapachowe, bezpieczne dla ludzi i zwierząt.
Aktualności zobacz pozostałe >>
16.05.2012

Drzwi zewnętrzne drewniane i stalowe oraz drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne drewniane już od 2190 zł netto.  +23% VAT Drzwi zewnętrzne stalowe polskiego producenta już od 594 zł netto + VAT 23% za komplet !!!   UWAGA !!!...


Promocje zobacz pozostałe >>
26.11.2010

Drzwi stalowe - SUPER OFERTA !!!

Trzy modele drzwi stalowych , kompletnie wyposażone w REWELACYJNIE  NISKIEJ cenie !!!
Mapka
Zobacz przedsiębiorstwo ATTYKA na mapie Google
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe
 "ATTYKA" sp. z o.o.

82-300 Elbląg
ul. Akacjowa 25 
tel. (055) 235 10 37

Dane kontaktowe - więcej
Formularz kontaktowy
Copyright © 2010 Attyka. Wszelkie prawa zastrzeżone.