Witaj na www.attyka.eu Mapa strony Przejdź do mapy strony.


Drzwi wewnętrzne

Drewniane 
Drzwi drewniane Urzędowski posiadają konstrukcję ramowo-płycinową. Składają się z solidnej drewnianej ramy i dekoracyjnego wypełnienia. Wśród wielu wzorów, odnajdą Państwo modele klasyczne, jak i propozycje odpowiadające bardzo nowoczesnym wnętrzom. Materiał, z którego powstają drzwi, oraz duże doświadczenie i najnowsze technologie produkcji, gwarantują wysoką jakość wykonania. 
Możliwość wyboru rodzaju drewna, oraz bogata kolorystyka, pozwalają dopasować drzwi do innych, drewnianych elementów w Państwa domu.

Płytowe
Jeśli szukają Państwo pomysłów na piękne i oryginalne wnętrza swoich domów, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą drzwi wewnętrznych.
Znajdą Państwo u nas drzwi w okleinach naturalnych i drewnopodobnych. Różnorodność w sposobie wykończenia drzwi, wybór różnego rodzaju wypełnień lub przeszkleń, dają możliwość realizacji niepowtarzalnych koncepcji.Aktualności zobacz pozostałe >>
16.05.2012

Drzwi zewnętrzne drewniane i stalowe oraz drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne drewniane już od 2190 zł netto.  +23% VAT Drzwi zewnętrzne stalowe polskiego producenta już od 594 zł netto + VAT 23% za komplet !!!   UWAGA !!!...


Promocje zobacz pozostałe >>
26.11.2010

Drzwi stalowe - SUPER OFERTA !!!

Trzy modele drzwi stalowych , kompletnie wyposażone w REWELACYJNIE  NISKIEJ cenie !!!
Mapka
Zobacz przedsiębiorstwo ATTYKA na mapie Google
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe
 "ATTYKA" sp. z o.o.

82-300 Elbląg
ul. Akacjowa 25 
tel. (055) 235 10 37

Dane kontaktowe - więcej
Formularz kontaktowy
Copyright © 2010 Attyka. Wszelkie prawa zastrzeżone.