Witaj na www.attyka.eu Mapa strony Przejdź do mapy strony.


O firmie

Wczoraj i dziś

Przedsiębiorstwo Budowlano- Handlowe ATTYKA, to firma rdzennie elbląska, istniejąca na lokalnym rynku od 1994 roku. Pierwotnie, jako małe przedsiębiorstwo, świadczyliśmy wyłącznie usługi budowlane. Po kilku latach rozpoczęliśmy działalność handlową i z roku na rok bardziej wzmacnialiśmy tę gałąź naszej aktywności.

Rozwijając wciąż firmę oraz rozbudowując naszą ofertę, szukaliśmy coraz większych, bardziej odpowiednich miejsc na naszą działalność, w wyniku czego kilka razy zmienialiśmy adres. Najpierw urzędowaliśmy przy ulicy Warszawskiej 14/16 i Warszawskiej 125 (droga na Malbork, naprzeciw stacji benzynowej), następnie przenieśliśmy się do większego miejsca, przy ulicy Warszawskiej 25 (za kanałem, naprzeciw katedry) aby ostatecznie podjąć decyzję o wybudowaniu własnego obiektu, przy ulicy Akacjowej 25.

Dziś możecie Państwo odwiedzać nas w nowej siedzibie, zapewniającej wiele miejsca na dalszy rozwój. Komfort pracy zapewniają nam duże powierzchnie magazynowe, wystawowe i place przeznaczone na ekspozycje zewnętrzne Cieszymy się, że możemy sprostać oczekiwaniom Klientów i dzięki obszernym magazynom, oferować towar w większości dostępny od ręki.


Co w ofercie?

Nasza oferta skierowana jest do osób budujących, remontujących, udoskonalających swoje mieszkania, domy, podwórka, ogrody.

U nas zakupicie Państwo stolarkę otworową, czyli okna i drzwi, wynajmiecie rusztowania, zaopatrzycie się w cegły elewacyjne oraz inne materiały dekoracyjne, stosowane na zewnątrz lub w pomieszczeniach. Z naszą pomocą wyremontujecie taras lub wybudujecie kominek. Poznając szeroki wachlarz nawierzchniowych materiałów betonowych i naturalnych, stworzycie ogród swoich marzeń.

Zapewniając Państwu kompleksową obsługę, gwarantujemy pomiary, montaż stolarki i transport wszelkich materiałów budowlanych do Państwa domu.

Dzięki naszej współpracy z firmami specjalistycznymi, mają Państwo możliwość skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie układania kostki brukowej czy projektowania przestrzeni wokół domu.


Jakość przede wszystkim

Stawiamy na jakość oferowanych przez nas produktów. Współpracujemy z firmami znanymi, sprawdzonymi, liderami w swoich dziedzinach.

Nasi dostawcy, to doświadczeni partnerzy, istniejący na rynku wiele lat, produkujący towar najwyższej jakości, zapewniający bezpieczeństwo jego użytkownikom.

Nie proponujemy Klientom niesprawdzonych rozwiązań. Dbamy, aby zakupionymi u nas dobrami cieszyli się Państwo wiele lat.


Pomysły i inspiracje

Świadomi, jak trudno podjąć decyzję, mając do dyspozycji tak szeroką ofertę przeróżnych materiałów budowlanych, stworzyliśmy bogate ekspozycje, które pomogą Państwu w dokonywaniu wyborów. Nasze aranżacje są źródłem wielu ciekawych pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań. Chcemy, aby nasi Klienci mogli wcześniej zobaczyć i dotknąć towar, który pragną kupić.
Aktualności zobacz pozostałe >>
16.05.2012

Drzwi zewnętrzne drewniane i stalowe oraz drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne drewniane już od 2190 zł netto.  +23% VAT Drzwi zewnętrzne stalowe polskiego producenta już od 594 zł netto + VAT 23% za komplet !!!   UWAGA !!!...


Promocje zobacz pozostałe >>
26.11.2010

Drzwi stalowe - SUPER OFERTA !!!

Trzy modele drzwi stalowych , kompletnie wyposażone w REWELACYJNIE  NISKIEJ cenie !!!
Mapka
Zobacz przedsiębiorstwo ATTYKA na mapie Google
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe
 "ATTYKA" sp. z o.o.

82-300 Elbląg
ul. Akacjowa 25 
tel. (055) 235 10 37

Dane kontaktowe - więcej
Formularz kontaktowy
Copyright © 2010 Attyka. Wszelkie prawa zastrzeżone.